• Flag for SV
  • Flag for EN
  • Flag for FI
  • Flag for Google Translate

Kontakta oss

pexels-photo.jpg

Kontakta oss

Hej!

Välkommen att kontakta oss per telefon, via e-post eller personligt besök på vårt kontor beläget på Lejonsgatan 7 i centrala Kalix.

Kontoret har öppet vardagar kl 09.30-15.30

Lunchstängt 11.30-12.30

E-post: info@kalixbo.se

Telefon: 0923 - 160 80
Fax: 0923 - 127 72

Besöksadress och postadress:
Lejonsgatan 7, 952 34 Kalix

Avvikande öppettider 2021:

Januari

Nyårsdagen 1 januari stängt

Trettondagsafton 5 januari 09.30-11.30

Trettondagen 6 januari stängt

April

Skärtorsdag 1 april 09.30-11.30

Långfredag 2 april stängt

Annandag påsk 5 april stängt

Valborgsmässoafton 30 april 09.30-11.30

Maj

1:a maj stängt

Dag före Kristi himmelfärds dag 12 maj 09.30-11.30

Kristi himmelfärds dag 13 maj stängt

Juni

Dag före midsommar 24 juni 09.30-11.30

Midsommarafton 25 juni stängt

Sommartider (felanmälan öppet enligt ordinarie tider):

v28, v30-v32 09.30-11-30

v 29  kundtjänst stängt

November

Dag före Alla helgons dag 5 november 09.30-11.30

December

Julafton - Annandag jul 24-26 december stängt 

Nyårsafton 31 december stängt

 

Kontaktformulär

Ej felanmälan

Ingela Rönnbäck

Ingela Rönnbäck

VD

Telefon: 0923-160 81

E-post: ingela@kalixbo.se

Johan Björkman

Johan Björkman

Förvaltningschef

Telefon: 0923-160 83

E-post: johan@kalixbo.se

Sara Segerlund

Sara Segerlund

Ekonomichef

Telefon: 0923-16072

E-post: sara.segerlund@kalixbo.se

Karin Ström

Karin Ström

Ekonom

Telefon: 0923-160 80

E-post: karin@kalixbo.se

Heléne Johansson

Heléne Johansson

Bostadsförmedlare

Telefon: 0923-160 80    

E-post: helene@kalixbo.se

Christer Henriksson

Christer Henriksson

Arbetsledare

E-post: christer@kalixbo.se

 

Anders Bertgren

Anders Bertgren

Bovärd 

E-post: anders.bertgren@kalixbo.se

Kurt Henriksson

Kurt Henriksson

Fastighetsskötare

Sami Löf

Sami Löf

Fastighetsskötare

Jan-Erik Niemi

Jan-Erik Niemi

Fastighetsskötare

Göte Rydberg

Göte Rydberg

Snickare

Stefan Tano

Stefan Tano

Målare

Alexander Wärskog

Fastighetsskötare

Tommy Englund

Fastighetsskötare

Frans Stråmo

Frans Stråmo

Snickare

Jenny Ericsson-Strömbäck

Jenny Ericsson-Strömbäck

Administratör

Telefon: 0923-160 80

E-post: jenny.ericsson-stromback@kalixbo.se